Item No: OL869KQM
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $1.31 through $2.08
![[8445] Three-Layer Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-5fdfa88ffbe2656fe1d79dd69b143975-300x300.webp)
![[5285] Three-Layer Bracelet](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2ef4bbaafdd01489d461efef14f1e29a-300x300.webp)


![[86400] Three Layers of / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2acb3d44f974e42e602b7623483851cd-300x300.webp)
![[8445] Three-Layer Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-5fdfa88ffbe2656fe1d79dd69b143975-300x300.webp)
![[5285] Three-Layer Bracelet](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2ef4bbaafdd01489d461efef14f1e29a-300x300.webp)

Item No: OL869KQM
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | [8445] Three-Layer Necklace, [5285] Three-Layer Bracelet, 8445, 8445 Three-Layer Necklace |
| Style | [86400] Three Layers of |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.