Item No: OL11PWU2V
| Style | Chinoiserie, Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bamboo, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
$2.64









Item No: OL11PWU2V
| Style | Chinoiserie, Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bamboo, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Bamboo Joint-Gold, Bamboo Joint-Silver, Bamboo Joint-Rose, Round beads-Gold, Round beads-Rose, Round beads-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.