Item No: OLHNYCO
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rhombus |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | curb chain |
| Classification | Choker |
| Weight | 13g |
$3.25



Item No: OLHNYCO
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rhombus |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | curb chain |
| Classification | Choker |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | Yn382 |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.