Item No: OL10MAZY2
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 15g |
$1.90











































Item No: OL10MAZY2
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | BE THE CHANGE, Beach Soul, Beautiful Girl, You Can Do Hard Things, BREAST CANCER SURVIVOR, BREATHE EXHALE, FAMILY IS EVERYTHING, Forever is composed of Nows, Hula from the Heart, I can't, I have aquapero, I LOVE YOU THREE THOUSAND TIMES, LITTLE SISTER, Love. Family. Happiness, Love, MOM, I LOVE YOU, ONE DAY AT A TIME, SISTERS are forever friends…, STRENGTH HOPE COURAGE, Stronger than you seem, BIG SISTERS, THIS TOO SHALL PASS, Beach Soul with the little starfish, BEAUTIFUL GIRL, YOU CAN DO HARD THINGS, BLACK LIVES MATTER, FOREVER FAMILY, Forever Young, HAKUNA MATATA, I love you to the moon and back, Inhale Exhale, it is well, with my soul, JUST RUN, LET THAT SHIT GO, LIVE LAUGH LOVE, LOVE INSPIRE TEACH, MIND OVER MATTER, NOT ALL WHO WANDER ARE LOST, Not Sister By BLood, But Sister By Heart, Nothing is impossible to a willing heart., PEACEFUL WARRIOR, SHE BELIEVED SHE COULD, SO SHE DID, YOU'RE MY PERSON |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.