Item No: OL1VWNGIB
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Casual, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 19g |
$2.19





























Item No: OL1VWNGIB
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Casual, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | Letter A, Letter D, Letter F, Letter G, Letter I, Letter M, Letter N, Letter P, Letter Q, Letter R, Letter S, Letter U, Letter V, Letter X, Letter Z, Letter B, Letter C, Letter E, Letter H, Letter J, Letter K, Letter L, LETTER O, Letter T, Letter W, Letter Y |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.