Item No: OL15YAQGC
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Constellation |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
$1.38















Item No: OL15YAQGC
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Constellation |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Sl1204 Taurus, Sl1211 Sagittarius, Sl1201 Aquarian, Sl1203 Aries, Sl1208 Virgo, Sl1212 Capricorn, Sl1206 Cancer, Sl1205 Gemini, Sl1209 Libra, Sl1210 Scorpio, Sl1202 Pisces, Sl1207 Leo |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.