Item No: OLEKOFK4
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Outdoor |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
Price range: $1.96 through $2.43






Item No: OLEKOFK4
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Outdoor |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.