Item No: OL1W8LQ4E
| Style | Casual, Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Beaded, Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
Price range: $0.52 through $2.37



































Item No: OL1W8LQ4E
| Style | Casual, Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Beaded, Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Tiger Eye, Blue Pine, Frosted, Bright Stone, Volcano, Haematite, White Thread Loose, Color Malachite, Malachite, Pink crystal, Green, Map, Black Flash, Blue Line Agate, Orange Line Agate, Amazon, Pink Zebra, Protein, Green Aventurine, White-barked pine, Red Network, Indian Agate, Shoushan, Flower Agate, Red Three-Life Stone, Red Tiger Eye, Emperor, Green Tiger Eye |
| Style | Green, Porcelain, Olive, Tiger-eye |
| Color | Gold, White, green, blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.