Item No: OLIA22RS
| Craft | Handmade, Handmade |
|---|---|
| Style | Casual |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Crystal, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cuff Bracelets, wristband, Bracelets, Bangle |
| Weight | 17g |
$1.64












Item No: OLIA22RS
| Craft | Handmade, Handmade |
|---|---|
| Style | Casual |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Crystal, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cuff Bracelets, wristband, Bracelets, Bangle |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Kc Gold + Amethyst, Kc Gold + Green Aventurine, Kc Gold + Red Agate, Kc Gold + Tiger-Shaped Stone, Kc Gold + Blue Turquoise, Kc Gold + Opal, Kc Gold + Obsidian, Kc Gold + Sands |
| Style | Kc Gold + Green |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.