Item No: OL1HYW44V
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | envelope |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $3.05 through $3.81






Item No: OL1HYW44V
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | envelope |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 18K Gold in the Furnace, Silver, Rose Gold in Furnace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.