Item No: OLRVGJEM
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Eyebrow Nails, Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $3.77 through $4.40









Item No: OLRVGJEM
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Eyebrow Nails, Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 1#, 2#, 3# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.