Item No: OL1W75SOF
| Style | Cartoon Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 23g |
Price range: $1.82 through $2.69

















Item No: OL1W75SOF
| Style | Cartoon Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Star, Pink Butterfly, Blue Butterfly, White Sunflower, Blue Sunflower, Moon, round Mosaic, Satellite, Square Mosaic, Triangle Mosaic, Little daisy, Blue SUNFLOWER, Pink SUNFLOWER, White SUNFLOWER |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.