Item No: OL1F5T5UA
| Style | INS Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 18g |
Price range: $1.04 through $1.51






Item No: OL1F5T5UA
| Style | INS Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 8mm Mesh Belt C- Shaped-Steel Color, 8mm Mesh Belt C- Shaped-Black, 8mm Mesh Belt C- Shaped-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.