C Shape Earrings For Women With 925 Sterling Silver Posts, Copper Base, 14K Real Gold Plated And Rhinestone Inlay
Item No: OL1WHQMXJ
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | C Shape, Geometric, Oval |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings, Stud Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 12g |

















Reviews
There are no reviews yet.