Item No: OLEEM448
| Style | British Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 22g |
Price range: $3.25 through $3.88





Item No: OLEEM448
| Style | British Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Silver Necklace, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.