Item No: OLNP05GI
| Craft | Three-dimensional |
|---|---|
| Style | Y2K, Simple Style, Streetwear |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily, Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Paperclip Chain |
| Chain Material | Brass |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Brass |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 68g |


















Reviews
There are no reviews yet.