Item No: OLMAXDD
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 10g |
$1.48











Item No: OLMAXDD
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | XIAJIAQQ448-Pink, XIAJIAQQ447-Sky, XIAJIAQQ453-Green, XIAJIAQQ446-lake, XIAJIAQQ450-Red, XIAJIAQQ451-Gray, XIAJIAQQ449-COFFE, XIAJIAQQ452-Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.