Item No: OL1Q4UH6L
| Style | Bohemian, Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating, Hollow Out |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Palm, Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
$1.38











Item No: OL1Q4UH6L
| Style | Bohemian, Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating, Hollow Out |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Palm, Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | SL1789-White, SL160-Blue, QQSL019-Pink, QQSL019-gray, SL1790-Black, QQSL019-Red, QQSL019-Orange |
| Style | QQSL019-Light |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.