Item No: OL11GSLNO
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Lightning |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.01







Item No: OL11GSLNO
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Lightning |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | SL1770, SL1771, SL1772, SL1773 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.