Item No: OLNT2HXT
| Color | Lake Blue, White, Pink, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Alloy |
| Classification | Rings, Belly Ring |
| Inlay Material | Diamond |
| Weight | 5g |
$1.05







Item No: OLNT2HXT
| Color | Lake Blue, White, Pink, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Alloy |
| Classification | Rings, Belly Ring |
| Inlay Material | Diamond |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White, Black |
| Style | Lake, Light |
| Color | Blue, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.