Item No: OL1GWXRI
| Style | Cute, Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$2.37








Item No: OL1GWXRI
| Style | Cute, Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bear |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 30950, 30951, 30952, 30953, 30954 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.