Item No: OL1QNHVME
| Style | Beach |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Shell |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Beach |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$2.89





Item No: OL1QNHVME
| Style | Beach |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Shell |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Beach |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.