Item No: OL1KYQS3D
| Style | Basic, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Infinity |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 5g |
$1.79






Item No: OL1KYQS3D
| Style | Basic, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Infinity |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.