Item No: OLVNW8F7
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Basic, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
$1.26





























Item No: OLVNW8F7
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Basic, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | A, C, E, G, I, L, P, S, X, Y, Z, D, F, J, K, M, O, Q, T, U, W, B, H, N, R, V |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.