Item No: OL1L3D95W
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 12g |
Price range: $0.87 through $9.23



































Item No: OL1L3D95W
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Size | Average Size |
| Style | Brown four-piece set, Blue 4, Wine Red 4, Blue 3, Purple 3, Brown 4, Purple 4, Green 3, Brown 3, Wine Red 3, Green 4, Burgundy 2, Brown 2, Wine red 1, Blue 2, Brown i, Blue 1, Green 2, Purple 2, Green 1, Purple 1, Light Brown Four-piece Set, Purple Four-Piece Set, Burgundy Four-Piece Set, Blue Four-Piece Set, Green Four-Piece Set, Black Four-Piece Set, White Four-Piece Set, Style 3-8 Piece Set, Style 4-8 Piece Set, Style 1-8 Piece Set, Style 2-8 Piece Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.