Asymmetrical Round Stud Earrings For Women, 304 Stainless Steel With 18K Real Gold PVD Coated Plating, 0.03µm Thickness
Item No: OLEK4HQF
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Asymmetrical |
| Gender | Women |
| Pattern | Round, Oval |
| Festival | Independence Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Banquet, Selfie, Festival, Lawn |
| Quantity | 1 Piece |
| Backs Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Stud Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 10g |





















Reviews
There are no reviews yet.