Item No: OLBKPP6L
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Enamel, Flowers |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 16g |
Price range: $1.27 through $3.23


























Item No: OLBKPP6L
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Enamel, Flowers |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Oil Dripping Love-Ear clip, Oil-dripping Moon, Wine Red Square-, Oil-dripping Flowers-, Square Wine Red Enamel, Triangular Wine-red Oil Drop, Triangular Geometry Oil Drop, Hong Kong-style Oil-drip Heart, Oval Oil Drop-, Vintage Red Pearl, Geometric Arc-shaped Oil Drop, Triangular Oil Drip-, Irregular Oval Oil Drop, Double-sided Oil-dripping Knot, Red and Blue Oil Drops-, Oil-dripping Pearl Flowers-, Burgundy Camellia, Double-layer Geometric Oil Drop Design, Irregular Geometric Oil Drip-, Maillard Red Beans Dripping Oil-Ear clip, Burgundy Water Drop Zircon, Three-dimensional Zircon Oil Drop, Red Oil-dripping Leaves |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.