American Flag Pin In Alloy With Enamel Finish, Perfect For Independence Day Celebrations
Item No: OL1Q46T2L
| Craft | Enamel, Stoving Varnish |
|---|---|
| Pattern | American Flag, Bow Knot |
| Festival | Independence Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 3g |
$0.34



Item No: OL1Q46T2L
| Craft | Enamel, Stoving Varnish |
|---|---|
| Pattern | American Flag, Bow Knot |
| Festival | Independence Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | American Ribbon Badge |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.