American Flag Hair Claws For Women, Acrylic Hairpin Accessories Perfect For Independence Day
Item No: OL16TNUDG
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | American Flag, Eagle |
| Festival | Independence Day |
| Material | Acrylic |
| Hair Accessories Type | Hair Claws |
| Weight | 32g |
$1.03





Item No: OL16TNUDG
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | American Flag, Eagle |
| Festival | Independence Day |
| Material | Acrylic |
| Hair Accessories Type | Hair Claws |
| Weight | 32g |
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Option | National Flag, White Silk |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.