Item No: OLS8JJXU
| Style | Novelty |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Inlay Material | Other |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 40g |
$1.53



Item No: OLS8JJXU
| Style | Novelty |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Inlay Material | Other |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | 420*20mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.