Item No: OLJ3OD6P
| Color | Rose Gold, Blue, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 9g |
Price range: $0.73 through $1.20









Item No: OLJ3OD6P
| Color | Rose Gold, Blue, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Steel Color, Colorful, Black, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.