Item No: OL1777PI1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Pattern | Paw Print |
| Material | natural stone |
| Occasion | Weekend |
| Chain Material | Elastic string |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
Price range: $0.37 through $1.24

















Item No: OL1777PI1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Pattern | Paw Print |
| Material | natural stone |
| Occasion | Weekend |
| Chain Material | Elastic string |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Volcano, Frosted, Bright Stone, White Pine, Blue Pine, Imitation Tiger Eye, Purple Orchid, Black Flash, Imitation Amethyst, Pink Zebra, Tiger Eye, Howlite, Black and Blue Weathering |
| Style | Porcelain |
| Color | White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.