Item No: OL19N6OJB
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 8g |
$1.69








Item No: OL19N6OJB
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | F1168 White Gold Color |
| Size | No. 9, No. 6, No. 7, No. 8, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.