Item No: OL1Q3COI3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
$3.99



Item No: OL1Q3COI3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Single Gold-Style 1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.