Item No: OLUZFAJV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 2g |
Price range: $8.25 through $11.76
























Item No: OLUZFAJV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | White Gold Color-White Diamond 7mm, White Gold Color-White Diamond mm, White Gold Color-Lvzuan 6mm, White Gold Color-Black Diamond 6mm, Gold-Black Diamond 7mm, Gold-Black Diamond 8mm, Yellow Gold-White Diamond 6mm, White Gold Color-White Diamond 6mm, Rose Golden-White Diamond 6mm, Yellow Gold-Turquoise 6mm, Golden-Lvzuan 9mm, Yellow Gold-Turquoise 7mm, Yellow Gold-White Diamond 7mm, Rose Golden-White Diamond 7mm, White Gold Color-Turquoise 7mm, Yellow Gold-White Diamond 8mm, White Gold Color-White Diamond 8mm, Rose Golden-White Diamond 8mm, Yellow Gold-White Diamond 9mm, White Gold Color-White Diamond 9mm, White Gold Color-Turquoise 9mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.