Item No: OLKYJMBL
| Style | Yakemiyou, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Lips, Colorful |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 6 Pieces |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $3.54 through $7.08










Item No: OLKYJMBL
| Style | Yakemiyou, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Lips, Colorful |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 6 Pieces |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Silver Needle Copper Ring, E1317 Silver Needle + Copper Ring — 6-Piece Set Colorful Zircon Lip Stamp 6-Piece Set Colorful Crystal Heart Zircon, E0311 Devil's Eye |
| Model | E0607 Starfish Shell, E2244-Blue Diamond Character Chain, E2241 Choke Black Starry Sky Daisy Crescent Moon, E2242–Exquisite Micro-embellished Willow Leaves |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.