Item No: OLCI4AKP
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Mixed materials |
| Occasion | Business |
| Weight | 37g |
Price range: $0.71 through $5.07



































Item No: OLCI4AKP
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Mixed materials |
| Occasion | Business |
| Weight | 37g |
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Style | Blue Pattern, Glossy Black Glass, Blue Pine, Volcano, Howlite, Green Peacock, Tea Watermelon, Watermelon Red, Red Network, Mixed Watermelon, Blue Peacock, Protein, Green Grass Stone, Black Pine White Thread, Tree Pattern Agate, Indian Agate, Amazon Stone, Transparent Pink Aventurine, Spot, Red Jasper, Domestic Flash, Sands, Map, Pink Zebra, Flash, Green Aventurine, Picture, Blue Sand, Yellow jade, Olive green, Yellow Tiger, Black Line Red Pattern |
| Model | 19cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.