Item No: OLULY9AK
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Wedding, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.85 through $0.92









Item No: OLULY9AK
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Wedding, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel Toner Drill, Steel Color White Diamond, Steel Blue Diamond, Steel Purple Diamond, Steel Color Diamond, Golden White Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.