Item No: OLQOM0IF
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $2.11 through $4.74









Item No: OLQOM0IF
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | 1#-8mm, 1#-10mm, 2#-8mm, 3#-8mm, 2#-10mm, 3#-10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.