Item No: OL8XUKTY
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlaid zircon |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Classification | Earrings, Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $5.46 through $5.93











Item No: OL8XUKTY
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlaid zircon |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Classification | Earrings, Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | 712-White Zirconium, 712-Green Zirconium |
| Model | 8mm-Steel, 8mm-Gold, 10mm-Steel, 10mm-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.