Item No: OLFUOTMG
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Business, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $1.00 through $2.37









Item No: OLFUOTMG
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Business, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | 2#, Gold, Silver, Rose Gold, 1# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.