Item No: OL1VXFF39
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Plating |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Price range: $1.63 through $1.71






Item No: OL1VXFF39
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Plating |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.