Item No: OLFMUYQX
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
Price range: $2.80 through $3.78









Item No: OLFMUYQX
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold Titanium Steel 4 Row Diamond N0174G, Silver Titanium Steel 2 Row Diamond N0172S, Gold Titanium Steel 2 Row Diamond N0172G, Silver Titanium Steel 3 Row Diamond N0173S, Gold Titanium Steel 3 Row Diamond N0173G, Silver Titanium Steel 4 Row Diamond N0174S |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.