Item No: OL1PIYFJQ
Minimum Purchase Quantity: 10
| Style | Hip-Hop, Punk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Puncture Guide Needle |
| Weight | 4g |
Price range: $0.15 through $0.25
















Item No: OL1PIYFJQ
Minimum Purchase Quantity: 10
| Style | Hip-Hop, Punk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Puncture Guide Needle |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Straight Rod External Thread 0.9*1.2, Straight Rod External Thread 1.0*1.2, Straight Rod External Thread 0.8*1.0, Straight Rod External Thread 0.9*1.0, Straight Rod External Thread 1.2*1.6, Straight Rod Internal Thread 1.0*1.2, Straight Rod Internal Thread 1.2*1.6, Straight Rod Internal Thread 1.6*2.0, Plugin 0.8, Pin 1.0, Bent Rod External Thread 0.9*1.2, Bent Rod External Thread 1.2*1.6, Pin 1.2 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.