Item No: OL1A7G4N8
Minimum Purchase Quantity: 100
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Ball |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Weight | 2g |
Price range: $0.03 through $0.08















Item No: OL1A7G4N8
Minimum Purchase Quantity: 100
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Ball |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Ball Steel Color 3mm (1.2 Thread), Ball Steel Color 4mm (1.2 Thread), Ball Steel Color 5mm (1.2 Thread), Tapered Steel Color 3mm (1.2 Teeth), Ball Steel Color 5mm (1.6 Teeth), Tapered Steel Color 4mm (1.2 Thread), Ball Steel Color 6mm (1.6 Teeth), Tapered Steel Color 5mm (1.2 Thread), Tapered Steel Color 5mm (1.6 Thread), Tapered Black 4mm (1.2 Teeth), Pointed Cone Black 5mm (1.2 Teeth), Tapered Black 5mm (1.6 Teeth) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.