Item No: OLQKED4E
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 15g |




















































Reviews
There are no reviews yet.