304 Stainless Steel Triangle PVD Coated 18K Real Gold Plated Real Gold Plated 18K Gold Elegant Simple Style Waterproof Non Tarnish Ear Studs
Item No: OL1LZAWHY
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Triangle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Banquet, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |




























Reviews
There are no reviews yet.