Item No: OL1V6A2XD
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
$0.61



Item No: OL1V6A2XD
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Silver |
| Size | 1.3*1.2cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.