Item No: OLBCK6UW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 6g |
$0.63



Item No: OLBCK6UW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.