Item No: OLBG0LS4
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Patchwork, Plating |
| Style | Casual, Simple Style, Commute |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Weekend, Travel, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 30g |


























Reviews
There are no reviews yet.